عنوان

صفحه نخست » اخبار و رویدادها » مهمترین دستاوردهای شرکت لعابیران

شرکت لعابیران با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز (برنامه ریزی جهت ایجاد آزمایشگاه رنگ چاپ دیجیتال)، برنامه ریزی جهت بروزرسانی تکنولوژی کوره ها و بهره گیری از کارشناسان مجرب، از توانمندی بالایی در طراحی و تولید انواع رنگ (سنتی و دیجتال) و لعاب، ارائه خدمات فنی و مهندسی مناسب و پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتریان برخوردار است. مشتریان عمده شرکت لعابیران معروفترین و معتبرترین کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک داخلی و خارجی می باشند.
این شرکت مفتخر است که بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لعاب در ایران و اولین صادر کننده لعاب به خارج از کشور(ترکیه) در سایه اتخاذ سیاست های هوشمندانه مبتنی بر اصل مشتری مداری حضور قابل توجهی در بازارهای داخلی و خارجی داشته که محصولات تولیدی آن رویای اکثر کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک را در تولید کاشی های با کیفیت و نوآوری بالا به واقعیت تبدیل می نماید.

افتخارات کسب شده توسط شرکت لعابیران:

دریافت تقدیرنامه از دانشگاه علوم پزشکی استان به عنوان واحد نمونه صنعتی در راستای تحقق اهداف بهداشت حرفه ای و سلامت شغلی در سال 1396.
انتخاب شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی استان در راستای طرح ملی کاج (کاهش اعتیاد در سطح جامعه تولید و کار) از اداره کار استان فارس در سال 1395.
انتخاب کارشناسان ایمنی،‌ بهداشت و محیط زیست به عنوان بهبانان نمونه استان در راستای طرح ملی کاج (کاهش اعتیاد در سطح جامعه تولید و کار) از اداره کار استان فارس در سال 1395.
دریافت تقدیر نامه از شبکه بهداشت و درمان منطقه در راستای بهبود و توسعه جلب مشارکت جامعه در برنامه های نظام سلامت در سال 1395.
انتخاب بعنوان واحد نمونه صنایع در سال 92.
اخذ گواهینامه نظام یکپارچه مدیریت IMS در سال 87 و تمدید آن در سال 91.
دریافت تندیس بلورین تعالی سازمانی در سال 91.
اخذ تقدیرنامه مدیریت تکنولوژی در سال 91.
دریافت گواهینامه سیمین طرح اولویت بندی کارتهای بازرگانی در سال 91.
اخذ گواهی نامه استاندارد آموزشی ISO10015 در سال 91.
معرفی کارشناس برتر بهداشت حرفه ای درسال 91.
انتخاب بعنوان کمیته حفاظت برتر استان فارس در سال 91.
دریافت تندیس MAKE ایران وراهیابی به جایزه MAKE-2012,2013آسیا به عنوان 3 شرکت برتر ایرانی در سالهای 90 و 91.
ارایه موفق سمینار مدیریت انرژی در استان در سال 90.
ارایه موفق سمینار ایمنی و بهداشت در محیط کار در استان در سال 90.
دریافت تقدیرنامه 4 ستاره تعالی سازمانی در سال 90.